Spróbujmy ocalić od zapomnienia okruchy pamięci.

Czas płynie nieubłaganie. Odchodzą kolejne pokolenia, a wraz z nimi pamięć o tych, których już nie ma. Spróbujmy ocalić od zapomnienia okruchy pamięci, zachowane twarze, wspomnienia, miejsca w których spędziliśmy dzieciństwo, młodość, w których przyszło nam żyć.

Gdy żyli dziadkowie, mało kto interesował się ich pochodzeniem. Teraz, gdy ich już nie ma, brakuje nam historii o pochodzeniu naszej rodziny.

Jeśli urodziliśmy się poza granicami aktualnymi Polski, to brakuje chęci i wiary, że coś mogło ocaleć. A jeśli nawet ocalało, to brak jest nam odwagi, by tam pojechać i szukać swoich korzeni.

Wiele osób lub firm prowadzi badania genealogiczne, lecz mało kto wykonuje badania terenowe na cmentarzach, prowadząc rozmowy z osobami z kręgu rodziny lub znajomych pamiętających naszych krewnych.

Dlatego też moja oferta skierowana jest do wszystkich nie zdecydowanych, do tych, którym jest daleko do miejsc, gdzie się urodzili lub gdy już ich wiek nie pozwala na własne poszukiwania swoich korzeni.

Dodam, iż jestem pasjonatem historii i badania opieram o wiedzę historyczną oraz przekaz uzyskany od klienta, rzetelnie odnosząc się do faktów i obiektywnie przedstawiam wszystkie wyniki badań.

Przedstawiam Państwu moją firmę, która w jednym ze swych obszarów działań zajmuje się profesjonalnym poszukiwaniem przodków oraz tworzeniem drzew genealogicznych.

Obszary poszukiwań skupiają się na archiwach państwowych i kościelnych w kraju i za granicą, przeszukiwaniem cmentarzy w kraju i za granicą oraz poszukiwaniem danych w internecie.

Ponadto prowadzę korespondencję ze wskazanymi przez Państwa lub ustalonymi krewnymi w celu pełnego zobrazowania historii rodziny.

Poszukiwania genealogiczne wykonuję od 1996 roku.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.